Zacznę od tego że od 15 miesięcy odczuwam szczypanie ,ból w okolicach intymnych .Lekarz nie znalazł żadnej infekcji za to stwierdził,że cierpię na vulvodynie i że nie ma na to lekarstwa . Ja jednak nie mogę tak żyć i chce szukać pomocy, żeby chociaż trochę złagodzić ten dyskomfort jaki towarzyszy mi każdego dnia. Potrzebuję namiarów na lekarzy którzy mogą mi pomóc lub co ja powinnam zrobić aby było lepiej.Bardzo proszę o pomoc.
mgr Natalia Król
mgr Natalia Król
Fizjoterapeuta
Piaseczno
Proszę mi powiedzieć gdzie Pani mieszka.
Sugeruję poszukać osteopaty lub fizjoterapeuty ktory zajmuje się dnem miednicy. W Warszawie mam kilka osób do polcenia. pozdrwiam

mgr Daniel Romanowski
mgr Daniel Romanowski
Fizjoterapeuta, Diagnostyk
Biłgoraj
W rozumieniu dosłownym Pani lekarz ma najprawdopodobniej rację (leku: czyt. farmaceutyku). Co wcale nie znaczy że nie można Pani pomóc: proszę poszukiwać fizjoterapeuty/ -tki i/ lub osteopaty /- tki zajmującą się terapią uroginekologiczną.

mgr Paweł Malicki
mgr Paweł Malicki
Fizjoterapeuta, Terapeuta
Lublin
Wulwodynia jest to dysfunkcja mięśniowo-powięziowa dna miednicy i okolicy okołocewkowej. Najczęściej jest to konsekwencja innych dysfunkcji mięśniowo-powięziowych oraz nadmiernego stresu, aczkolwiek nie stwierdzono jednoznacznej przyczyny. Jednymi ze skuteczniejszych metod leczenia są manipulacje powięzi wg. Stecco, techniki osteopatyczne oraz techniki relaksacyjne. Proponuję zapoznać się z informacjami na: wulwodyniazapytajlekarza.pl; terpa.eu

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.