Za duży popęd seksualny

4 odpowiedzi
Witam od. 4 lat mam żonę i od kilku miesięcy uprawiam z żoną sex tylko raz w miesiącu i i jest to dla mnie bardzo męczące gdyż chciałbym więcej ale żona niechce a nie chce jej zmuszać. Czy są jakieś leki żeby obniżyć u mężczyzn popęd seksualny żebym nie mieć takiej ochoty? A może jakiś zabieg medyczny? Pozdrawiam
Dzień dobry Panu,
pyta Pan o sposób rozwiązania problemu w jednym kontekście, czyli jak obniżyć swój popęd seksualny? Rozwiązaniem może być spotkanie się w kompromisie z żoną. Szczera rozmowa, zmiana komunikacji, brak nagabywania oraz motywy żony, z jakiego powodu nie chce częściej kochać się z Panem - są rozwiązaniem aktualnej sytuacji. W tym celu proszę skontaktować się z psychoterapeutą par, który poprowadzi Państwa do uzgodnień.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!

A może to problem bardziej relacyjny i emocjonalny. A może bardziej się postarać, odciążyć Ją w obowiązkach, a może nie macie możliwości uprawiać seksu częściej bo pracujecie, bo wyjazdy. Przyczyn może być wiele, warto jeżeli definiujecie to razem jako problem pójść do specjalisty i o tym porozmawiać.
Obniżenie popędu farmakologicznie lub zabiegiem medycznym nie jest najlepszym pomysłem, proszę pamiętać, że ma pan "narzędzie" dosłownie pod ręką- masturbacja- samomiłość- oparta na fantazjach i potrzebie (a NIE pornografii ) to dobry sposób na obniżenie napięcia bez zdrady.
Pozdrawiam i zapraszam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, leki obniżające popęd podaje się w sytuacji choroby, a z tego, co Pan pisze, nie jest Pan chory, wręcz przeciwnie. Dbanie o życie seksualne to bardzo ważny element w związku, ruch więc należy do Pana żony - na przykład konsultacja u seksuologa.
Drogi Panie z Krakowa, nie ma Pan za dużego popędu, za mało Pan współżyje. Pewnie,że są leki , może pan się wybrać do psychiatry ale najlepiej wybierzcie się z żoną do psychologa albo seksuologa, być może w Waszej relacji coś jest nie tak,że żona nie ma ochoty na seks.