Za duży podbródek

9 odpowiedzi
Dzień dobry,

jakiś czas temu miałam okazję skorzystać z wizyty u lek. medycyny estetycznej- problemem jest drugi podbródek.
Pojawiły się różne propozycje, ostatecznie Pan doktor wybrał AQUALYX, aby zbić nadmiar tkanki tłuszczowej. Niestety po prawie trzech tygodniach podbródek i profil nie wyglądają lepiej -wręcz przeciwnie...
Dodatkowo miejsce wydaje się być w dalszym ciągu opuchnięte. Proszę o pomoc co zrobić w takim przypadku.
Szanowna Pani,
Na pewno należałoby poczekać z oceną aż ustąpi obrzęk. I "efekt" terapii ustąpii. Wtedy zapraszam na konsultację. Po zbadaniu Pani ocenię możliwości poprawy wyglądu Pani szyi. Opcji jest kilka. Od lasera, przez liposukcję na liftingu szyi kończąc. Wszystko zalezy od badania. Tego niestety przez internet nie da się wykonać.
Pozdrawiam serdecznie

Szanowna Pani,
trudno mi pomóc wirtualnie. Musiałabym Panią i Pani podbródek zobaczyć.
Pozdrawiam
Witam. Po Aqualixie może być opuchnięty przez miesiąc. Czasami trzeba powtórzyć takiego zabiegu lipolizy. A jeśli mimo to ma Pani za duży podbródek to może kwiestia obwieszonej skóry. W tej sytuacji trzeba zrobić nici liftingującej. Można też zastosować ozonoterapia miejscowo, dobrze napina skórę i działą antycellulitowo. Pozdrawiam
Witam! Zabieg lipolizy iniekcyjnej to nie jedna iniekcja tylko cykl zabiegów zależny od grubości tkanki tłuszczowej. Zwykle wykonujemy 3 zabiegi w odstępach 3 tygodniowych. Efekty oceniamy po pełnym cyklu zabiegów.Lipoilizę można uzupełniać np. endermologią ( drenaż ).Pozdrawiam
Witam. Na końcowy efekt zabiegu należy poczekać jeszcze ok 4 tyg. Natomiast obrzęk i zmiana gęstości/napięcia danej okolicy jest całkiem normalnym rezultatem zabiegu wynikającym z działania produktu na komórki tłuszczowe. Jeśli miejsce po takim czasie nie jest mocno obrzęknięte, bolesne i zaczerwienione to nie należy się martwić. Pozdrawiam MP
"drugi podbródek " nie zawsze powstaje z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej, czasem jest to nadmiar skóry , aby to ocenić w 100 % dobrze jest zrobić USG tej okolicy przed zabiegiem Zbyt mała ilość tkanki tłuszczowej wyklucza podanie preparatów rozp. tłuszcz - aby poprawić owal i okolicę podbródka można wykonać zabieg z użyciem Ultraformera . Po lipolizie trzeba jednak trochę poczekać....
Zabieg lipolizy nie zawsze po 1 zabiegu jest skuteczny. Czasem żeby uzyskać dobry efekt trzeba zabieg powtórzyć.
Dobrym rozwiązaniem w przypadku tzn. "drugiego podbródka" jest liposukcja.

Pozdrawiam.
Nie mam dobrych doświadczeń na podbródku z tym preparatem.Aby doradzić musiałabym zobaczyć.Zapraszam na konsultację.
Bardzo prosze na wizyte kontrolna. Pracuje na preparacie Aqulix i czasem moze zdaza sie obrzek utrzymujacy sie dluzszy czas.Trudno jest mi na odleglosc to stwierdzic wiec zapraszam na bezplatna wizyte.