Za 1,5 tyg.mam plsbiwany zabieg usuniecia żylaków powrozka po lewej stronie.Na początku myślałem o e
Za 1,5 tyg.mam plsbiwany zabieg usuniecia żylaków powrozka po lewej stronie.Na początku myślałem o embolozacj,i ale ze względu na ewentualne komplilacje w trakcie zabiegu, tzn.brak dostępu, ryzyko powstania innych uszkodzen lekko wycofalem.sie z tej metody. W szpitalu, gdzie mialem konsultacje zskeslifkowano mnie do skleroterapii, ale dzisiaj podczas spotkania przedoperacyjnego inny z lakarzy jakby bardziej nakłaniał mnie w strone cięcia, wyjecia powrózka, usunięcia żylaków i ponownego schowania powrozka...lekko zwątpilem, zapytałem o to czy to mikrochirurgia z mikroskopem, odparl, ze nie, ale najlepsza metoda. Do piatku mam sie okreslic , ktora z metod wybiore...ale nie wiem czym sie kierowac i co faktycznie wybrac? Moje zylaki sa wlk 3mm
1 odpowiedź
Obecnie najskuteczniejszą metodą operacji żylaków powrózka nasiennego jest metoda mikrochirurgiczna ( czyli z zastosowaniem mikroskopu). W razie zainteresowania zapraszam na konsultację.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

