z powodu braku pracy i zawodu nigdy nie mialem dziewczyny i seksu. ciagle jezdzilem do anglii gdzie

3 odpowiedzi
z powodu braku pracy i zawodu nigdy nie mialem dziewczyny i seksu. ciagle jezdzilem do anglii gdzie wpadlem w pracoholizm. mam 33 lata. jedyną opcją wydaje mi się być powrót do rokedrolowego zycia nocnego muzycznego z narkotykami i imprezami w tle. mialem byc spevjalistą turystyki ale nie umiem sie odnaleźć i przez lekkie fobie spoleczne wole nie wychodzic do ludzi. przechodzi mi tylko po używkach xhoc praktycznie nic nie biore i pije i tak już. mieszkam z matką , biedawno zmarł moj tato. uciekam w biesxczady gdzie mam dzialke lecz nie moge tam xhatki wybudowac bo przypomina mi przeszlosc. mam wrazenie ze jestem wloczęga i podrozoje po swiecie oddalajac tematy bolesne o milosci. żyję ale nie mam znajomych. nikt mbie o nic nie pyta wiec praktyxznie mnie nie mana tym swiecie. czy to juz po mnie? moze wyjechac. bojesie ze calkiem sie rozwali moja osobowosc.
Brak stabilizacji, problemy ze stworzeniem stałej relacji oraz zachowania ucieczkowe mogą być objawem zaburzeń osobowości, są jednak sposoby, aby sobie z tym poradzić, żeby to zrobić potrzebna jest diagnoza specjalisty. Zachęcam do sięgnięcia po wsparcie dla siebie u psychologa lub psychoterapeuty. Pozdrawiam Joanna Kaminiak

Witam, pierwszy krok ma Pan już za sobą. Postrzeganie świata przez pryzmat opisywanych rzeczy do niczego nie prowadzi. Cenna jest refleksja, która się pojawiła i to ona powinna być bodźcem do dalszego działania. Proszę zadbać o siebie i skorzystać ze wsparcia terapeuty ds. uzależnień w miejscu zamieszkania.
Pozdrawiam
Świadomość, że ma się problem jest bardzo skutecznym pierwszym krokiem do jego pokonania. To co Pan opisuje może mieć wiele przyczyn i dlatego diagnoza przez internet nie zastąpi osobistego kontaktu ze specjalistą. Z całego serca polecam Panu kontakt z psychologiem.
Pozdrawiam
Szymon Niemiec