z którego występuje uczucie dyskomfortu w gardle podczas połykania pokarmu lub śliny?

3 odpowiedzi
z którego występuje uczucie dyskomfortu w gardle podczas połykania pokarmu lub śliny?
Bardzo trudno odpowiedieć na to pytanie, gdyż powodów dających objawy uczucia dyskomfortu podczas połykania pokarmu lub śliny jest bardzo wiele. Proszę napisać na maila szczegółowo o problemie a na pewno pomogę.Dysfagia@op.pl
Pozdrawiam M Szmaj

Dzień dobry. Jeśli występuje uczucie dyskomfortu w gardle podczas przełykania radziłabym na wstępie skonsultować się z laryngologiem.
Pozdrawiam
Paulina Kociołek
Dzień dobry, najlepiej zgłosić się do lekarza (laryngologa) w celu dokładnej diagnostyki. Uczucie dyskomfortu podczas połykania może być objawem jakiejś choroby.
Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Filipczak