Wstyd przed pójściem do dentysty

7 odpowiedzi
Witam,
Mam 24,mieszkam w Warszawie.Nosilam już dwa razy aparat stały na zębach(2x po dwa lata). Niestety zęby wracają do poprzedniego układu :(
Kiedy widziałam że to nic nie daje niestety przestałam dbać o zęby, czego bardzo żałuję. Któryś dentysta chce się podjąć trudnego wyzwania i zagwarantować mi piękny,zdrowy uśmiech?
Pozdrawiam,
Izabella
Tylko konsultacja u lekarza stomatologa da odpowiedz na pani pytania

Pani Izabello zapraszam do swojego gabinetu.Lubię trudne wyzwania.Jestem dentystką od TRUDNYCH PRZYPADKÓW.Wystarczy zadzwonić .
Zapraszam serdecznie! Proszę zabrać ze sobą ewentualne zdjęcia RTG, który były wykonywane przed leczeniem ortodontycznym.
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam do Gdańska :)
Witam! Pani problem nie jest problemem a zaledwie kłopotem i potrzebą zmobilizowania się do regularnych wizyt u stomatologa. Zapraszam Panią, pomimo, iż mieszka Pani w Warszawie :)
Proszę się nie obawiać. I w stolicy znajdzie Pani wielu fachowców lekarzy specjalistów, stomatologów. Proszę zebrać siły i udać się po pomoc. Proszę nie zwlekać. My, lekarze jesteśmy po to, aby pomagać pacjentom w potrzebie. Trzymam kciuku za Panią i Pani odwagę.
Pozdrawiam serdecznie
Joanna Ziółkowska
Dental Med Szczecin
Zapraszam do siebie ,rozwiązywanie takich problemów to dla mojego zespołu chleb powszedni
Pozdrawiam zespół rojekdental.pl i czekamy na ciebie Izabella
Niestety do Krakowa jest trochę za daleko,również pozdrawiam