Witam, (ząb, o którym pisze jest ułamany, i nie ma połowy) oraz jest tam dziura, która zarasta „skór
Witam, (ząb, o którym pisze jest ułamany, i nie ma połowy) oraz jest tam dziura, która zarasta „skórą”. Chciałbym wiedzieć czy jest się o co martwić? (Dentysta już jest umówiony).
1 odpowiedź
Dzień dobry, należy sprawdzić na podstawie zdjęcia jak bardzo ząb jest zniszczony i czy jest możliwa odbudowa. Z tego co Pan pisze uszkodzenie jest już bardzo duże, więc szanse na dobrze rokującą odbudowę maleją. Pozdrawiam PW
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

