Witam wlasnie sie dowiedziałam że mój facet to flirciarz i w jego życiu jest wiele kobiet rozkochał

2 odpowiedzi
Witam wlasnie sie dowiedziałam że mój facet to flirciarz i w jego życiu jest wiele kobiet rozkochał mnie w sobie a później z dnia na dzień zostawił nie potrafię sobie poradzić z emocjami jakie czuje płacz gniew złość pretensje jestem zostawiona sama sobie a jeszcze w czasach covidu nie ma gdzie wyjsc odreagować z całej zaistniałej sytuacji chciała bym dowiedzieć się w jaki sposób mogę o tym wszystkim zapomnieć czy tutaj znajde jakas pomoc a najlepiej psychologa z którym na przykład mogła bym popisać który by dal mi jakieś konkretne rady jak z tego wyjsc ponieważ oko w oko nie wiem czy bym potrafiła opowiedzieć o całej sytuacji bo to naprawdę jest dla mnie trudne
Szanowna Pani,
polecam serdecznie umówienie się na konsultację telefoniczną lub wideo poradę z psychologiem lub terapeutą. To komfortowa forma szukania pomocy obecnie.

Dzień dobry,

Jeśli problem nadal się utrzymuje, to może się Pani ze mną skontaktować poprzez opcję Zapytaj lekarza dostępną w moim profilu.