Witam Witam czy odbudową zęba jest bolesna??????
1
odpowiedzi
Witam Witam czy odbudową zęba jest bolesna??????
Witam
na pewno niebolesna
Pozdrawiam Anita Małysa
na pewno niebolesna
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam Witam czy odbudową zęba jest bolesna??????
- Witam czy można u stomatologa wiercic w zębie beż znieczulenia jak ktoś nie wyraza zgody na znieczulenie ?
- Witam czy na samym korzeniu można też odbudować zęba?
- Witam jaki jest czas na uratowanie złamanego zęba na odbudowę zęba?
- Witam ile jest czasu na odbudowę złamanego zęba?
- Bardzo proszę o interpretacje wyniku: sutki o utkaniu gruczołowo-tłuszczowym. Tkanka gruczołowa z cechami wloknienia. W sutku prawym niewielki policykliczny guzek 7x3 mm najpewniej niewielki FA. Na godz 1 przybrodawkowo drobna torbielka śred 3 mm. Przewody mlekowe podbrodawkowe poszerzone szer…
- Bardzo proszę o interpretacje wyniku: sutki o utkaniu gruczołowo-tłuszczowym. Tkanka gruczołowa z cechami wloknienia. W sutku prawym niewielki policykliczny guzek 7x3 mm najpewniej niewielki FA. Na godz 1 przybrodawkowo drobna torbielka śred 3 mm. Przewody mlekowe podbrodawkowe poszerzone szer…
- Co na zapachany nos dziecko 6lat furczy w nosie ale z nosa nic nie cieknie co stosować?
- Co na zapachany nos dziecko 6lat furczy w nosie ale z nosa nic nie cieknie co stosować?
- Czy to prawda, że po wszczepieniu soczewek, wzrok, już do końca mojego życia pozostanie taki sam (dobry) jak kilka dni (tygodni) po operacji..?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.