Witam. Tydzień temu dowiedziałam się że mam choroba Lesniowskiego crohna dostałam specjalistyczne le

2 odpowiedzi
Tydzień temu dowiedziałam się że mam choroba Lesniowskiego crohna dostałam specjalistyczne leki ale mam pytanie odnośnie diety jaką powinnam stosować?
Witam, dlaczego chcę się Pan do tej choroby przyzwyczajać? Może zamiast tego lepiej tak wzmocnić swój system immunologiczny, by zwalczył tą dysfunkcję zwana chorobą Leśniowskiego. Jeżeli jest Pan tym zainteresowany, to mogę Panu w tym pomóc. Należę do Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej, przyjmuje w NZoZ w Zabierzowie, Krakowie i swoim prywatnym gabinecie w Rzeszowie. Kontakt do mnie(także telefon) znajdzie Pan na stronie: klinikazdrowienia.pl
Swoich pacjentów konsultuje czasami telefonicznie jeżeli jest taka możliwość.
Pozdrawiam, Bogusław Bienias

Niestety nie ma jednej diety, którą można zarekomendować, każdy z pacjentów ma inne dolegliwości, jedna osoba może źle reagować na produkty, druga wręcz przeciwnie super się po nich czuć. Zależy jaki odcinka przewodu pokarmowego zajęła choroba,a także dodatkowych czynników jak np. stres w życiu pacjenta i umiejętność jego rozładowywania. Zachęcam do wizyty u dietetyka, który specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych i chorobach jelit.