Witam serdecznie. Mam dość dziwne pytanie do państwa ,ale od jakiegoś dłuższego czasu moj partner pr
2
odpowiedzi
Witam serdecznie. Mam dość dziwne pytanie do państwa ,ale od jakiegoś dłuższego czasu moj partner przesadnie interesuje się strefami intymnymi innych kobiet . Lubi na nie popatrzec np w filmach porno które dodał do zakładki w telefonie . Sam stwierdził , że ogląda je na filmach porno ,bo go one ciekawią podobnie jak same filmy porno . Czy to coś normalnego czy , to może ja jestem nie normalna i to ze mną jest coś nie tak , bo mam inne postrzeganie niż on gdyż mnie obce męskie członki nie interesują . Dodam , że gdy zaczynamy rozmowe na ten temat , tak nagle on każe mi zmienić temat . Podobnie jest z nim gdy rozmawiamy na temat wierności w związku zawsze albo on zmienia temat albo mnie każe go zmienić tak jakby bał się tego tematu . Przez jego zachowanie czuje się gorsza i nie wystarczajaca mimo ,że niczego mi nie brakuje jak na 39 lat .Z góry dziękuję za odpowiedzi . Pozdrawiam serdecznie .
Porozmawiaj z seksuologiem, najlepiej ginekologiem
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Mężczyźni i kobiety różnią się w kontekście przeżywania swojej seksualności oraz jej realizowania. Na płaszczyźnie preferencji seksualnych można między innymi wyróżnić opisane przez Panią preferencje partnera. Jeśli poszukiwanie materiałów przez partnera ujemnie wpływa na państwa życie seksualne, warto, po uprzedniej rozmowie, zastanowić się nad podjęciem konsultacji partnerskich w celu uzgodnienia wspólnego rozumienia problematyki w relacji i ustalenia wspólnego celu terapeutycznego.
Zachęcam również zastanowić się nad podjęciem pracy indywidualnej czy samodzielnie, czy wraz ze specjalistą w celu pracy nad poczuciem wartości, by preferencje lub zachowania Pani partnera nie wpływały ujemnie na Pani samopoczucie czy relację z samą sobą.
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Bogucki
Zachęcam również zastanowić się nad podjęciem pracy indywidualnej czy samodzielnie, czy wraz ze specjalistą w celu pracy nad poczuciem wartości, by preferencje lub zachowania Pani partnera nie wpływały ujemnie na Pani samopoczucie czy relację z samą sobą.
Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Bogucki
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.