Witam Pokrótce opiszę problem z którym się borykam Mój mąż (10 lat po ślubie) chce uprawiać sex z

1 odpowiedzi
Witam
Pokrótce opiszę problem z którym się borykam
Mój mąż (10 lat po ślubie) chce uprawiać sex z inną kobietą Tłumaczy się tym że przeżywa dużo stresu i z tego powodu ma duży popęd seksualny, a teraz chce się spotykać z kilkoma kobietami żeby nie przekroczyć granicy ale podejrzewam że i tak dojdzie do sexu. Wcześniej powiedział że chce zobaczyć jak to jest uprawiając sex z inną. Dodam że codziennie się masturbuje rano i wieczorem oglądając filmiki nawet dwa razy i to po sexie ze mną. Powiedział mi że albo sex z innymi kobietami albo może pójść do seksuologa po tabletki na zmniejszenie popędu seksualnego. Ja się na to zgodziłam żeby nie faszerofwał się lekami ale się z tym źle czuję.
Czy w tej sytuacji powinniśmy udać się do seksuologa?
Owszem, można zastosować tabletki hamujące popęd, za zgodą pacjenta. Są to leki na receptę i musi to wypisać lekarz specjalista seksuolog;
Ale takie zachowanie wymaga również terapii u psychologa
Zapraszam do gabinetu, u mnie można załatwić oba problemy (przyjmuje również psycholog).