Witam. Piszę z takim chłopakiem, ale on strasznie mało odpisuje, z 2 strony wysyła zdjęcia swoich za

2 odpowiedzi
Witam. Piszę z takim chłopakiem, ale on strasznie mało odpisuje, z 2 strony wysyła zdjęcia swoich zainteresowań i tego co aktualnie porabia. Ostatnio kilka razy obiecał, że postara się zadzwonić do mnie, ale tego nie zrobił. Teraz nie wiem czy mu nie zależy na kontakcie czy ma jakąś fobię społeczną, jest nieśmiały i boi się ze mną kontaktować.
Budowanie relacji to zazwyczaj złożony i długotrwały proces - proszę pamiętać, że podstawą kontaktów interpersonalnych jest szczerość i to powinno działać w obie strony. Zamiast zastanawiać się i snuć różne scenariusze (a nasz mózg takich projekcje dokonuje z łatwością) czasami wystarczy otwarcie zapytać i powiedzieć o swoich obawach. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Ja również tego nie wiem :)
Jeśli się z Panią kontaktuje to znaczy że jakoś mu zależy. Jeśli się z Panią umówił na kontakt i nie zadzwonił i było to kilka razy to nie jest fajnie.
Proponuję zapytać go wprost "Słuchaj, zauważyłam, że chętnie wysyłasz mi zdjęcia swoich zainteresowań itd., jednak mało piszesz i nie dzwonisz do mnie mimo, że się tak umawialiśmy. Powiedz mi proszę z czego to wynika?"
Warto też zastanowić się chwilę jakie ma Pani oczekiwania - np. żeby napisał 2 razy dziennie, pogadać przez telefon raz w tygodniu, spotkać się na kawie w perspektywie np. 3 miesięcy itd. a następnie powiedzieć mu o swoich oczekiwaniach na najbliższy czas oraz zapytać jakie są jego :)