Witam, od ponad miesiąca na wewnętrznej stronie policzka mam bąbla ,jest miękki nie boli wygląda jak

4 odpowiedzi
Witam, od ponad miesiąca na wewnętrznej stronie policzka mam bąbla ,jest miękki nie boli wygląda jakby był w nim płyn ale nie pęka.Dodatkowo boli mnie czasami szczeka dolna , lub zęby .Nie wiem gdzie z tym pójść do jakiego lekarza?
Trudno wypowiedzieć się nie widząc zmiany. Być może Babel to efekt przygryzania policzka. Zapraszam do gabinetu Advanced Dental Care. Pozdrawiam

Witam serdecznie, wszelkie zmiany błony śluzowej-zwłaszcza-utrzymujące się przez dłuższy czas powinny być skonsultowane przez lekarza periodontologa,
Proszę umówić się do lekarza ze specjalizacja Periodontologia, zajmuje się on leczeniem zmian na błonach śluzowych.
Dzień dobry, bąbel może być wynikiem pogryzienia. Warto udać się do lekarza stomatologa, żeby obejrzał zmianę i przekierował dalej do lekarza periodontologa. Ból dolnych zębów może być spowodowany wyrzynaniem się ósemek tzw., zębów mądrości. Warto poinformować o tym lekarza stomatologa, który zleci wykonanie przeswietlenia - pantomogram, żeby zobaczyć, czy są dodatkowe zęby i w jaki sposób są ułożone. Jeżeli ósemki były w przeszłości usunięte, należy szukać innego powodu dolegliwości bólowych - zaciskanie zębów, zgrzytanie zębami w nocy itp. Myślę, że lekarza stomatolog będzie potrafił pomoc :-) Pozdrawiam