Witam,od kilku dni biore Maviret na wzw c.Jestem nosicielem prawdopodobnie ponad 20 lat.Nie mam jedn

Witam,od kilku dni biore Maviret na wzw c.Jestem nosicielem prawdopodobnie ponad 20 lat.Nie mam jednak początków marskości wiec jest ok.Odkąd biore ten lek boli mnie pod prawym żebrem jak leżę na prawej stronie i jak biore głęboki oddech lub kaszle.Czy powinnam udać się z tym do lekarza czy to jeden z możliwych skutków ubocznych chociaż nie wyczytałam w ulotce nic na ten temat.

1 odpowiedź


Powyższe dolegliwości absolutnie nie są związane z przyjmowanym lekiem p/wirusowym p/ko HCV (Maviret). Natomiast jeśli sytuacja dokucza, to warto udać się do swojego lekarza rodzinnego.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.