Witam. Od dłuższego czasu dretwiejá mi ręce w nocy ,boli mnie lewy bark ,przez dwa dni miałam dziwn

2 odpowiedzi
Od dłuższego czasu dretwiejá mi ręce w nocy ,boli mnie lewy bark ,przez dwa dni miałam dziwne skurcze mięśni nóg ,kołatanie serca .Mam problem z oddychaniem ,mimo astmy którą mam od dziecka uważam że ten problem jest związany nie z nią.Zrobilam szereg badań ,odwiedziłam kilku specjalistów i żaden nie stwierdził co mi dolega.Z rezonasu magnetycznego kręgosłupa szyjnego wyszla dehydratacja krázkow międzykręgowych i wypuklina .Ortopeda stwierdził że nie ma ucisku na układ nerwowy więc nie od tego te dolegliwości.Z RTG barku stwierdzono że kaletka barkowa podramienna nieznacznie zwiększona .Mam niedobór wit D3 ,bolá mnie kości ,stawy,plecy.Rano kompletny brak siły w rękach.Borelioza została wykluczona . Proszę o pomoc gdzie nam się udać jeszcze? Ortopeda , neurolog, reumatolog ...ci specjaliści nie postawili żadnej diagnozy .
Proszę zgłosić się do fizjoterapeuty. Podejrzewam również problem ze snem. Jeśli tak jest, proszę skierować równolegle kroki do psychiatry(neurologa). Wyciszy Panią odpowiednimi lekami.

Proszę udać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Poprzez indywidualna terapie szansa poprawy jest duża. Pozdrawiam!