Witam, momencie ćwiczenia " martwym ciągu " połowie podnoszenia do góry poczułem dziwne uczucie jakb

3 odpowiedzi
Momencie ćwiczenia " martwym ciągu " połowie podnoszenia do góry poczułem dziwne uczucie jakby coś się stanęło w odcinku lędźwiowym, od tamtej pory borykam się z bólem w tym miejscu . Pierwszy rok bolał mnie przy normalnych czynnościach, teraz odczuwam raz na jakiś czas .( np jak lezę na plecach podnoszę nogi do góry to w połowie odczuwam ból) Chciałbym wyleczyć w pełni kręgosłup( zacząć chodzić na siłownie nie bojąc się o ból )
Witam. Problem trwa już długo u nie przeszedł sam więc myślę że warto wyjaśnić sprawę do końca. Po pierwsze wizytą u fizjoterapeuty. Tam dokładną ocena i badanie. Terapia manualna ale wydaje mi się, że przede wszystkim kontrola techniki wykonywanych ćwiczeń i zalecenie odpowiednich dla poprawy komfortu i by rozwiązać problem pojawiającego się bólu .
Pozdrawiam Daniel de Laurans

Witam
Myślę że konieczna będzie konsultacja z fizjoterapeutą.
Po przeprowadzeniu wywiadu będzie można dobrać odpowiednie techniki usprawniania i walki z bólem.
Po takim urazie moi pacjenci jak najbardziej wracają do treningów siłowych także proszę się nie martwić że ta kontuzja to koniec przygody z tym sportem.
Pozdrawiam
Kamil Bogucki
FIZJO IMPULS
Sugeruję udać się do fizjoterapeuty, nie szukać informacji w internecie. Nieleczone lub częściowo wyleczone schorzenie kręgosłupa, może doprowadzić do konsekwencji w przyszłości. Kręgosłup jest wrażliwy i niezbędna jest dokładna diagnostyka. Opisywane przez Pana objawy najczęściej dotyczą pewnej części krążka międzykręgowego.
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta) - 169 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.