Witam. Moja mama 51 lat. Od 2 msc wmawia sobie ze ktos jej sie podlacza pod prad. Ze sasiedzi dorabi

4 odpowiedzi
Moja mama 51 lat. Od 2 msc wmawia sobie ze ktos jej sie podlacza pod prad. Ze sasiedzi dorabiana klucze do moeszkania i chodza jej po mieszkaniu przestawiaja rzeczy. Wylacza wszystko z gniazdek. Wmawia sobie ze sasiedzi sie jej popinaja pod gniazdka i szuruja kablami po scianach. Mama ma problemy neurologiczne tzn torbiele na mozgu i jakies inne rzeczy. Po wizycie u neurohirurga lekarz niby stwierdzil ze wszystko jest ok i niby nic sie nie dzieje... z siostrami nie wiemy co robic bo chodzi i grzebie w dniazdach zmienia zamki co tydzien... prosze o jakakolwiek pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam.
Dzień dobry, zalecałabym pilną konsultację u lekarza psychiatry, ponieważ problem jaki Pani opisuje znacząco wybiega poza sprawy czysto neurologiczne. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia dla Państwa i mamy, Julia Krawczyk

Dzień dobry, zalecam konsultację psychiatryczną w celu przeprowadzenia wywiadu i diagnozy problemu. Tak jak napisała przedmówczyni, takie problemy często wynikają z natury trudności psychicznych np.: zaburzeń paranoicznych, niż czysto neurologicznych. Szczególnie że neurolog potwierdził, że wszystko powinno być w porządku. Pozdrawiam, Piotr Grzelak, psycholog.
Szanowna Pani,
Opisane przez Panią zachowania mamy są zdecydowanie niepokojące, mogą wskazywać m.in. na zaburzenia psychotyczne. Tak jak moi przedmówcy zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą, który po dokładnym rozpoznaniu dolegliwości Pani mamy, będzie w stanie dobrać odpowiednie skuteczne leczenie,
Pozdrawiam,
Agata Bukowska
Wskazana konsultacja psychiatryczna. Opisywane przez panią objawy mogą mieć podłoże psychiczne. Warto to sprawdzić. Pozdrawiam, Karolina