Witam moja córka ma 2 i 5 miesięcy mówi mama tata baba na kota kok i miał gdy każe jej np pozbierać

4 odpowiedzi
Witam moja córka ma 2 i 5 miesięcy mówi mama tata baba na kota kok i miał gdy każe jej np pozbierać zabawki robi to wykonuję moje
Polecenia rozumie co się do niej mówi tylko nie umie mi odpowiedzieć na pytanie czy mam zacząć się martwić że tak mało mówi
Warto sprawdzić pracę policzków, warg, języka. Wizyta u logopedy rozjaśni powód skąpego wypowiadania się. Jest niepokój, więc trzeba się nim zająć.

Dzień dobry. Słownik córki jest rzeczywiście bardzo skąpy. Zachęcam do konsultacji logopedycznej w celu kompleksowej oceny rozwoju mowy dziecka. Po badaniu logopeda udzieli informacji, czy wystarczająca będzie stymulacja rozwój mowy dziecka w domu według zaleceń czy też wskazane będzie objęcie córki opieką logopedyczną na regularnych zajęciach. W takich przypadkach wskazane jest ponadto wykonanie kontrolnego badania słuchu.
Proponuję konsultację u logopedy.
Dzień dobry, mały przyrost wypowiadanych słów należy sprawdzić u neurologopedy.Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Konsultacja logopedyczna - 185 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.