Witam, Mialem psychoze ponoc po narkotykach ( stwierdzili lekarze- marihlana) po miesiacu w szpita

1 odpowiedzi
Witam,
Mialem psychoze ponoc po narkotykach ( stwierdzili lekarze- marihlana) po miesiacu w szpitalu i po 2 mies.brania lekow spokoj juz rok.. pracuje i mam sie w miare dobrze.. jedyne co ostanimi czasy odczuwam to Brak przyjemnosci z zycia i taka obojetnosc na wszystko.. wyczytalem ze to moze byc depresja popsychotyczna ale ze moga to byc rowniez negatywne skutki schozofrenia .. psychoza byla jedna minal juz Rok bez brania lekow i psychozy nie mam ale boje sie ze moze to byc schozofrenia ( nie slysze glosow i nie mam halucynacji) to jest lek przed choroba I brak checi do zycia , ahedonia, brak Uczuc ( brak odczuwania szczescia ) , obijetnosc na wszystko brak planow na przyszlosc . Psychoza odebrala mi wszystko ( dobra prace , rodzine znajomych ..) teraz ucze sie na nowo zyc ale to nie latwe.
Czy to depresja czy schizofrenia a moze jeszcze inna choroba…
Dodam tylko ze w rodzine wystepwaly choroby psychiczne takie jak Schizofrenia i Choroba dwubiegunowa
Może to być też skutek odstawienia marihuany. Proponuję porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.