Witam mam pytanie odnośnie uzależnienia mojego męża od pornografi,ponieważ od kilku lat bardzo wciąg

1 odpowiedzi
Witam mam pytanie odnośnie uzależnienia mojego męża od pornografi,ponieważ od kilku lat bardzo wciągnął się w strony internetowe porno i mnie odrzucił całkiem od siebie nawet już razem ze sobą nie sypiamy chociaż nasz związek trwa już 20 lat jesteśmy po ślubie i mamy 4prawie dorosłe córki .Męża nie raz nakryłam w salonie jak się masturbował przed telewizją porno ale to było dawno teraz mąż jest bardzo nerwowy i wcale mu na sexie ze mną nie zależy bo śpi w sypialni i ogląda porno i masturbuje się co dziennie na żywo z k.....i w internecie a jak mu sprawdziłam telefon to same porno hub zawsze tak o 23 w nocy co dzień spytałam go co on robi to mówi że to jego sprawa a jak mi nie pasuje to się rozwiedź .Ja co prawda żadko z nim uprawiałam sex bo czułam wstręt do niego przez te pornole bardzo mi zależy na nim a nie wiem jak mu pomóc .Dzisiaj rano spytałam jak on to dalej widzi a on na to że trzeba dalej żyć a ja mu mówię że umuwimy się na terapie ale on bardzo się tym zdenerwował że wszyscy będą wiedzieć jak on jest uzależniony od porno .proszę o pomoc co mam robić .A tak dla was to jesteśmy Polakami i od 16lat mieszkamy za granicą
Nie można jednocześnie mieć ciastka i zjeść ciastko... Trzeba wypracować akceptowany przez obie strony model zaspakajania potrzeb seksualnych. Specjalista pomógłby znaleźć rozwiązanie, gdybyście oboje chcieli się do niego udać. W przeciwnym razie pozostaje rozmowa i szukanie kompromisów, życie, jak dotychczas lub rozstanie.