Witam Mam pytanie lecze się na zakrzepice zyl glebokich i od 5 tyg jestem na leku xarelto. Wizytę u

Mam pytanie lecze się na zakrzepice zyl glebokich i od 5 tyg jestem na leku xarelto. Wizytę u naczyniowca mam dopiero za miesiąc. A zdążyło mi się przez te 5 tyg że 2 razy mi trochę krew z dziąsła poleciała. Czy mogę czekać do umówionej wizyty czy iść do internisty. Czy to może oznaczać coś groźnego?

1 odpowiedź


Witam, czasami przy braniu leków przeciwzakrzepowych mogą wystepować takie krwawienia, nalezy obserwowoać, gdyby się nasilały udać się do swojego internisty. Pozdrawiam

dr n. med. Tomasz Ciąćka

dr n. med. Tomasz Ciąćka

chirurg naczyniowy

Warszawa

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.