Witam. Mam 31 lat, doznałem urazu kolana podczas meczu piłki nożnej, zerwane więzadło krzyżowe i pęk
Witam. Mam 31 lat, doznałem urazu kolana podczas meczu piłki nożnej, zerwane więzadło krzyżowe i pęknięta łąkotka przyśrodkowa. Jestem 7 tygodni po operacji szycia łakotki i dekonstrukcji więzadła, czy kolano nadal może puchnąc? Po nocy wygląda lepiej choć nadal jest opuchlizna, po całym dniu jest dość mocno spuchnięte, nie ukrywam że większość dnia jestem na nogach. Czy coś robię źle, czy to raczej normalne?
1 odpowiedź
Witam. Obrzęk stawu po leczeniu artroskopowym może występować w tym czasie. Jeśli obrzęk nie ogranicza ruchomości stawu warto włączyć zimne suche okłady. Jeśli obrzęk ogranicza ruchomość wskazana ocena ortopedyczna celem rozważenia punkcji stawu-->tym samym poprawi ruchomość stawu. Uwagi - proszę być na bieżąco w kontakcie z lekarzem prowadzącym.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

