Witam, jesteśmy jako rodzice zainteresowani spotkaniem wyjaśniającym relacje rodziców z 15 letnim sy

14 odpowiedzi
Witam, jesteśmy jako rodzice zainteresowani spotkaniem wyjaśniającym relacje rodziców z 15 letnim synem. Otrzymaniem wskazówek mogących poprawić relacje i nauczenie się zachowań zapobiegającym powstaniu nieporozumień oraz ich i negatywnym skutkom. czy Pani zajmuje się takimi problemami?
Dzień dobry, jeśli jesteście Państwo z okolic Rabki- Zdroju, serdecznie zapraszam na spotkanie, mój e-mail agabur20@wp.pl. Pozdrawiam Agnieszka B.-B.

Witam prowadzę gabinet w Krakowie lub sesje przez skype. Zapraszam
Dzień dobry, jak najbardziej zajmuję się pomocą w takim obszarze. Przez wiele lat pracowałam w gimnazjum, także prowadzę grupy dla rodziców. Zapraszam na konsultację do Wrocławia, Oławy lub via Skype.
Pozdrawiam serdecznie.
Agnieszka Skórzak
Ja zapraszam w Krakowie, konsultuję rodziny i uczę nowych form komunikacji, serdecznie zapraszam! Mój mail to agnieszkaostapczuk@gmail.com, przyjmuję w centrum Krakowa.
Dzień dobry,

jestem psychologiem, coachem, w trakcie szkolenia z Interwencji Kryzysowej. Zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej oraz poradnictwa w zakresie sytuacji trudnych, także na gruncie rodzinnym. Chętnie porozmawiam o Państwa trudnościach. Zachęcam do skorzystania z konsultacji telefonicznej, konsultacji online lub indywidualnej na terenie Warszawy.

Pozdrawiam serdecznie
Aleksandra Kłosowska
Tak oczywiście, jeśli są Państwo z okolic Barlinka, Szczecina, Gorzowa, zapraszam :)
Dzień dobry, serdecznie zapraszam do kontaktu.
Jeśli jesteście Państwo z Szamotuł lub okolic to zapraszam serdecznie na konsultację.
Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie psychologszamotuly.blogspot.com
Dzień dobry,
Jak najbardziej mogłabym podjąć się tej sprawy. Pracuję w Lublinie.

Swoją drogą, portal mógłby precyzyjniej określać rejon osoby zadającej pytanie. Każdy czytajacy powyższe odpowiedzi odniesie wrażenie, iż dany pacjent ze względu na odlegość z pewnością nie ma szansy skorzystać z większości zaproszeń☺
Jeżeli jesteście Państwo z Opola i okolic - zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Małgorzata Gosztyła
Bycie rodzicem nastolatka to prawdziwe wyzwanie. Pomocna może być też wspólna rodzinna psychoterapia. Zapraszam do gabinetu we Wrocławiu lub na skype.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman
Dzień dobry
Polecam Państwu konsultacje z psychologiem młodzieży, ktory pracuje z całym systemem rodzinnym. Relacje z nastoletnim dzieckiem są zawsze trudne a państwa gotowość do szukania rozwiazań i pomocy stanowi już podstawę do owocnej współpracy.
Zapraszam na konsultację- omówimy sytuację Państwa rodziny, znajdziemy przyczyny kłopotów i dopasujemy najlepsze rozwiązania do zbudowania lepszych relacji. Polecam też kurs Szkoła dla Rodziców nastolatków- warsztaty stacjonarne w Gdańsku lub w formie online.
Dzień dobry. Zapraszam . psychologwolow(małpa)gmail.com