Witam. Jestem z natury wstydliwą osobą, nie ukrywam, że jest to dla mnie uciążliwe w szczególności,

3 odpowiedzi
Jestem z natury wstydliwą osobą, nie ukrywam, że jest to dla mnie uciążliwe w szczególności, że moja praca polega na kontakcie z klientem. To nie jest tak, że robię sobie pod górkę, jest to praca tymczasowa. Problem pojawia się wtedy gdy jestem czymś onieśmielona, ostatnio spotkałam mojego byłego, mimo, że nic do niego nie czuję trzęsły mi się ręce i byłam dziwnie speszona. Nie lubię tego uczucia, skąd się bierze.
By sprawdzić co się dzieje warto skontaktować się z psychologiem z którym Pani omówi daną sytuację.

Dzień dobry, aby odpowiedzieć na Pani pytanie najlepiej byłoby skontaktować się z psychologiem/psychoterapeutą, który mógłby poznać Pani sytuację dogłębnie i rzetelnie odpowiedzieć na postawione przez Panią pytanie.
Skorzystanie psychoterapii mogłoby pomóc zmniejszyć Pani dyskomfort w pracy oraz w innych relacjach społecznych.
Witam, zachęcam Panią do podjęcia w tej sprawie konsultacji z psychoterapeuta lub psychiterapii. Dzięki temu uzyska Pani wgląd w naturę swoich trudności i będzie je mogła Pani rozwiązać. Pozdrawiam - Krzysztof Pawluszko