Witam, czy jest możliwa próchnica pod dziaslem I jak ona wygląda?
1
odpowiedzi
Witam, czy jest możliwa próchnica pod dziaslem I jak ona wygląda?
Witam
oczywiście,że jest możliwa.A wygląda tak samo jak każda
Pozdrawiam Anita Małysa
oczywiście,że jest możliwa.A wygląda tak samo jak każda
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Wykonałem badanie /161/ PSA całkowity - wynik 1,040 ng/ml, czy to dobry wynik?-mam72 lata-pozdrawiam.
- Dzień dobry. Jestem po wymianie szkieł korekcyjnych jednak mam problem. Poprzednie okulary były z mocą -1,5; cyl.-0,25 na obydwu. Teraz mam zmienione szkła na -2 i cyl. na jednym oku to -0,75 a na drugim -1,25. Nowe okulary nosze już tygdzien jednak jest problem z uciekaniem obrazu, boli mnie…
- Dzień dobry, w ciągu ostatnich 2 lat przytyłam łącznie 30 kg, a sam ostatni rok to 20 kg. Staram się odchudzać, ale z marnym skutkiem. Co może być przyczyna takiego dużego przyrostu wagi? Czy są jakieś badania które powinnam zrobić ?
- Dzień dobry, jestem w 18 tyg ciąży. 3 tyg temu poziom tsh miałam 2,6 a teraz mimo,że biorę Euthyrox 25, Tsh wzrosło do 3,919. Poniedziałkową wizyt u endokrynologa została odwołana ze względu na chorobę lekarza. Co mam robić? Zwiększyć dawkę?
- Twarda, nie zmienia swojej wielkości od lat oraz jak wspomniałem nie swędzi i nie przeszkadza
- Borrelia IgG 90,52 AU/mL Wykres Zakres referencyjny: <10.0 AU/mL- wynik ujemny 10.1-15.0 AU/mL- wynik wątpliwy >=15.0 AU/mL- wynik dodatni ! Zmiana metodyki. Borrelia IgM Borrelia IgM 10,37 AU/mL Wykres Zakres referencyjny: <18.0 AU/mL- wynik ujemny 18.1-22.0 AU/mL- wynik wątpliwy >=22.0…
- Dzień dobry, 31.01 został u mnie zdiagnozowany COVID. Przeszedłem go dość ciężko, w pierwszy dzień dostałem atak tachynardi do 190. Jednak po za gorączka, nie miałem innych problemów z oddychaniem itd. Teraz już jestem zdrowy, tylko martwi mnie jeden wynik, a są nimi D-Dimar. Był on 2 tygodnie…
- Syn 11 lat ma w pachwinie na nodze pieprza dość spory i ciemno brązowy lekarz po zbadaniu uznał ze nie należy go ruszać. Dodam że ten pieprz nie jest okrągły. Czy to bezpieczne.
- Dzień dobry. Moje pytanie brzmi - brałem lek velaxin er 75 mg przez jeden miesiąc co 24 godz. I poczułem znaczną poprawę . Chcąc uniknąć skutków ubocznych postanowiłem brać regularnie co 48 godz. Czy to dobry pomysł ? I czy lek słabiej działa na organizm ?
- Na czym polega tzw odcinanie pępowiny. I jak osoba z DDD może sobie poradzić z lękiem przed wolnością i samodzielnością? Chodzi mi o to czy można jakoś psychologicznie dojść do tego, czy trzeba się godzić na silną kobietę jako partnerkę by stłumić te lęki? Proszę delikatnie omówić temat.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.