Witam byłam u kosmetyczki na usuwaniu bruzd kwasem.. Tak wiem powinnam do lekarza. Na pewno tak zrob

1 odpowiedzi
Witam byłam u kosmetyczki na usuwaniu bruzd kwasem.. Tak wiem powinnam do lekarza. Na pewno tak zrobie następnym razem. Czuje że Pani dała za dużo na prawą stronę odczuwam tam grubsza linię, czy powinnam to masowac czy nie? Co zrobić by kwas się szybciej wchłonął by nie było tego zgrubienia, Pani kazała nie scylac głowy w dół i nie masowac ale różnie czytalam i wolę pod pytać lekarzy... Może panikuje ale czuje jak mam twarz sciagnieta tzn efekt jak bym ją naciagnela może to obrzęk? Ze strachu aż ręce mi dretwieja... Mam nadzieję że wszystko ok... Jej jakby coś poszło nie tak... Jakby mi pani wstrzyknela w tętnice to jak ona by mi pomogła... Co ja narobilam... Mam nadzieję że nic się nie wydarzy... Co zrobić by szybciej się rozszedł ten kwas? Mam tak z jednej strony tylko, tam gdzie dała więcej. Dodam że mam 34 lata. Pani dała 1 ml rewolax deep
Sugeruję konsultację u lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastycznego.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz