Witam biorę Aciprex 10 od lipca,przez 3-4 tyg było fatalne samopoczucie,ale po tym zrobiło się lepie

1 odpowiedzi
Witam biorę Aciprex 10 od lipca,przez 3-4 tyg było fatalne samopoczucie,ale po tym zrobiło się lepiej ,wydawało mnie się że lek super działa .wrzesień znów przyniósł pogorszenie,tzn nerwowość,rozdraznienie,roztrzęsienie.Lekarz podwyższył mi od pażdziernika dawkę na 15 .Biorę już 2 tygodnie i jest gorzej,coś w środku mnie trzęsie,czuję się słabo,boję się wychodzić.Co powinnam zrobić,czy zmniejszać dawkę. Nadmieniam iż Tritico i Dulsevia były dla mnie nie do przyjęcia,od pierwszego dnia miałam skutki uboczne i samopoczucie okropne.Bardzo proszę o radę.
Szanowna Pani.
Nie da się poradzić korespondencyjnie.
Proszę solidnie porozmawiać ze swoim lekarzem - leczenie powinno być tak dobrane, żeby poprawić jakość życia.
Lekarz musi wiedzieć co się z Panią dzieje, więc polecam kontakt z nim jak najprędzej.