Witam, 3 tyg temu bylem na imprezie. Nastepnego dnia źle sie czułem i pare razy wymiotowalem. W p
3 tyg temu bylem na imprezie. Nastepnego dnia źle sie czułem i pare razy wymiotowalem. W poniedzialek obudzilem sie z dziwna chrypka. Na poczatku pomyslalem ze to moze wdala sie jakas infekcja. Przez tydzien bralem tabletki do ssania na gardlo. Niestety bez poprawy po tyg udalem sie do laryngologa, ktory stwierdzil ze w srodku jest wszystko ok, bez zadnych zmian, tylko mam bardzo w srodku kleista wydzieline. Kazal nawilzac gardlo issla itp..... po tyg znowu pojawilem sie u niego bez zadnej poprawy. Skierowal mnie do foniatry. Foniatra stwerdzil u mnie refluks zoldkowy. Przepisal mi monoprazol przez tydzien 2x a pozniej 1 dziennie. Minal tydzien i zero poprawy jak chrypa byla tak jest nadal. Nadmienie ze zrobilem dodatkowo usg szyj i badania krwi. Wszystko wyszlo w porzadku. Przepisane mam jeszcze siemie lniane, pastylki do ssania z kwasem chialuronowym i dieta. Kiedy moga wystapic piersze poprawy chrypy ?
1 odpowiedź
Pierwsze objawy powinny wystąpić już po kilku dniach terapii. Nie jestem zwolennikiem długotrwałego leczenia środkami farmakologicznymi. Siemię lniane, odpowiednia dieta - rezygnacja lub ograniczenie produktów i potraw, które zaostrzają objawy powinny przynieść poprawę.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
