Witam 2 lata temu rozstałem się z żona raz w tygodniu się masturbuje co 2 tygodnie jeżdżę do koleżan
1
odpowiedzi
Witam 2 lata temu rozstałem się z żona raz w tygodniu się masturbuje co 2 tygodnie jeżdżę do koleżanki uprawiamy sex koleżanka mieszka 400km ode mnie w sądzie kazali mi iść na terapię sexualna i przynieść zaświadczenie bo masturbacja jest zła jestem sexocholikiem powiedzieli jak sie masturbuje w sadzie sami znajomi zony psychologowie tez rodzina potrzebuje lekarza żeby uzyskać zaświadczenie że chodzę na terapie choć myślę ze nie potrzebuje czy masturbacja jest naprawdę zła jeśli nie mam nikogo przy sobie a widzę się raz na 2 tygodnie powiedzieli i mam chodzić na terapie mam 47 lat a chcę sie widywać z synem syn mam 14 lat razem wszędzie jeździlyśmy ryby grzyby sporty wycieczki teraz mam blokadę od roku nie mogę się widywać
Rozumiem, że chce Pan podjąć psychoterapię, tak? Chętnie Panu pomogę. Zaburzenia sexuologiczne to bardzo częste zaburzenie. Codzienna masturbacja sama w sobie nie musi oznaczać uzależnienia. Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby określić, czy jest to zdrowa część życia seksualnego, czy też problematyczne zachowanie. Oto kilka kluczowych kwestii:
Konsekwencje dla codziennego życia: Czy codzienna masturbacja wpływa negatywnie na Twoje życie zawodowe, społeczne czy osobiste? Jeśli nie, to prawdopodobnie nie jest uzależnienie.
Kontrola nad zachowaniem: Czy czujesz, że masz kontrolę nad swoim zachowaniem, czy też masz poczucie, że nie możesz przestać, mimo prób ograniczenia częstotliwości?
Motywacje: Dlaczego masturbujesz się codziennie? Czy jest to sposób na radzenie sobie ze stresem, nudą lub emocjonalnymi trudnościami? Uzależnienie często wiąże się z próbą unikania lub tłumienia negatywnych emocji.
Zaniedbywanie innych obszarów życia: Czy poświęcasz mniej czasu na inne zainteresowania, obowiązki lub relacje z powodu masturbacji?
Negatywne emocje: Czy po masturbacji odczuwasz poczucie winy, wstyd lub smutek?
To ważne, aby móc sobie odpowiedzieć na powyższe pytania....
Konsekwencje dla codziennego życia: Czy codzienna masturbacja wpływa negatywnie na Twoje życie zawodowe, społeczne czy osobiste? Jeśli nie, to prawdopodobnie nie jest uzależnienie.
Kontrola nad zachowaniem: Czy czujesz, że masz kontrolę nad swoim zachowaniem, czy też masz poczucie, że nie możesz przestać, mimo prób ograniczenia częstotliwości?
Motywacje: Dlaczego masturbujesz się codziennie? Czy jest to sposób na radzenie sobie ze stresem, nudą lub emocjonalnymi trudnościami? Uzależnienie często wiąże się z próbą unikania lub tłumienia negatywnych emocji.
Zaniedbywanie innych obszarów życia: Czy poświęcasz mniej czasu na inne zainteresowania, obowiązki lub relacje z powodu masturbacji?
Negatywne emocje: Czy po masturbacji odczuwasz poczucie winy, wstyd lub smutek?
To ważne, aby móc sobie odpowiedzieć na powyższe pytania....
Podobne pytania
- Jestem sześć tygodni po operacji kręgosłupa szyjnego z powodu przepukliny C5/C6 po operacji minęło drętwienie i mrowienie ręki oraz palców lewej dłoni przestało boleć również boleć ramię zewnętrzna część poniżej barku , niestety od dwóch tygodni ból ramienia i barku pojawia się na nowo zwłaszcza…
- Proszę o interpretację wyniki badania na Parvowirus B19 Parwowirus B19 IgG 2,54 IU/ml Parwowirus B19 IgM 5,03 Ratio Z góry dziękuję.
- Dzień dobry. Aktualnie jestem w trakcie diagnozy choroby afektywnej dwubiegunowej i chciałabym się dowiedzieć czy w przypadku potwierdzenia tej choroby mogłabym pracować jako psychodietetyk i być może w przyszłości jako pielęgniarka? Czy istnieją przeciwwskazania zawodowe związane z moją chorobą?…
- Witam mam pytanie od 3 miesięcy biorę antykoncepcje ze względu na wysoki testosteron i trądzik od 5 dni mam suchy kaszel wczoraj ciężko mi się oddychało a dzisiaj lepiej ale mam obrzęk nóg .Czy przerwać natychmiast antykoncepcje .dziekuje za szybko odpowiedz
- Witam , od ponad roku czasu biorę kontracept 0.02 mg +0.075 mg. Mam 33 lata i ważne 83 kg. Przez ostatnie 4 miesiące pojawiają mi się w połowie cyklu niewielkie brązowe plamienia które trwają przez kilka dni . Czy to jest niepokojące? I czy możliwe jest oslabienie antykoncepcji?
- Cześć, co może być spowodowane tym że pół roku po odstawieniu antykoncepcji okres był regularny co 29-31 dni a po tym pół roku zanikł? Brałam Sidretelle 30 a ciąże wykluczam. Mam 21 lat.
- Witam, czy w diagnostyce przewlekłego kaszlu zamiast tomografu można wykonać rezonans? Osoba 36 lat, niepaląca. Rtg klatki w porządku.
- coś mi przeskakuje pod prawym zebrem, na ogół się tak nie dzieje tylko jak się wyginam do tyłu, po lewej stronie czegoś takiego nie ma. Nie boli ani nic, opisując to uczucie to jak naciskam na najniższe żebro to tak jakby odchylam coś i jak puszczam to coś wraca na swoje miejsce. Co to może być?…
- Uraz po silowni. Po pochyleniu głowy do tyłu od 3 miesięcy czuje ból w karku który promieniuje do lewej łopatki i lewego barku. Od 3 tygodni towarzyszy temu dość często mrowienie od gory barku przez rękę do kciuka. Leżąc mrowienia nie czuję. Co to może być ?
- Na początku kwietnia miałem atak przypominający atak serca; drżenie rąk i nóg, przyspieszony oddech, kłucie w klatce, zawroty głowy, strach, niepokój, potrzeba głębokich oddechów. Od tamtej pory znacznie się poprawiło, ale nadal męczą mnie następujące objawy: - nieustanne ziewanie, nie potrafię…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.