Witam 10 dni temu miałam usuwana na dole 6. Odczuwam nadal ból, ale nadal boli mnie szczeka i odczuw
2
odpowiedzi
Witam 10 dni temu miałam usuwana na dole 6. Odczuwam nadal ból, ale nadal boli mnie szczeka i odczuwam ból w dwóch zębach jeden sąsiadujący i drugi na górze czy to normalne ?
Dzień dobry! W takim przypadku dobrze jest sytuację skontrolować na wizycie, gdyż do rany mogły np. dostać się resztki jedzenia, które trzeba wypłukać. Jest to jednak jedna z możliwości. Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Po takim czasie dolegliwości bólowe powinny już ustąpić. Proszę udać się na wizytę kontrolną do stomatologa.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.