W wieku 20 lat - wszystkie zęby popsute , aż "odchodzące" od dziąseł. Czy to się jeszcze wyleczy ?

8 odpowiedzi
W wieku 20 lat - wszystkie zęby popsute , aż "odchodzące" od dziąseł. Czy to się jeszcze wyleczy ?
Oczywiście, że da się wyleczyć. Zapraszam do gabinetu na konsultację. Pozdrawiam

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na to pytanie bez możliwości badania jamy ustnej pacjenta. Konieczne jest spotkanie z lekarzem dentystą. Każdemu pacjentowi jesteśmy w stanie pomóc :) Trzeba nas koniecznie odwiedzić. Zapraszamy :)
Witam. Myślę że na pewno jest taka możliwość. Wymaga to na pewno konsultacji i ustalenia planu leczenia. Pozdrawiam
Witam nie ma sytuacji bez wyjścia... trzeba zacząć od ustalenia przyczyny i zmiany nawyków higieny ...zapraszamy
Wszystkie możliwości leczenia mogą zostać wyjaśnione po szczegółowej diagnostyce, czyli badaniu w gabinecie i wykonaniu zdjęć RTG.
Witam zawsze istnieje taka możliwość jednak konieczne jest zbadanie pacjenta alby ocenić sytuacje zębów
Witam. Jak się nie wyleczy , to można wszystkie zęby "wyrwać" i zrobić piękne protezki. A cały czas jest to forma leczenia. Swoją drogą, co trzeba robić, aby w tym wieku upodobnić początek przewodu pokarmowego do jego końcowego odcinka?! Pozdrawiam i apeluję o większą dbałość o higienę jamy ustnej.
Zapewne potrzebne jest kompleksowe leczenie. Zacząć należy od diagnostyki (zdjęcia rtg),dokładnego badania, higienizacji i wreszcie celowanego leczenia.