W dniu 2.12 z dziurawego zęba trzonowego wystawało coś miękkiego czerwonego podobnego do miazgi zęba
1
odpowiedzi
W dniu 2.12 z dziurawego zęba trzonowego wystawało coś miękkiego czerwonego podobnego do miazgi zęba. Uzyskałem informację że prawdopodobnie to polip miazgi zęba. Ta wystająca tkanka pod wpływem płukania szałwią zaczęła się zmniejszać. Sytuacja po której powstała, to moment złego nitkowania dziurawego zęba. Czy to był polip czy tylko powiększona miazga zęba?
Witam,
polip bez wątpienia
Pozdrawiam Anita Małysa
polip bez wątpienia
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam problem z osiągnięciem orgazmu. Podczas seksu z moją partnerką pomimo wielu prób nie mogę osiągnąć szczytu. Instruuję ją jak lubię i żadnych efektów. Gdy robię to sama, orgazm mam po kilku minutach. Problem nie polega na podnieceniu, bo moja narzeczona bardzo mnie podnieca. Proszę o pomoc.
- Dwa miesiące temu zauważyłam, że podczas rozmowy z kimś, bądź monologu mam problem z wymową wyrazów. Gdy chcę wypowiedzieć dane słowo, to po prostu nie mogę go wypuścić z ust. Mam tak jakby blokadę jakąś. Co to może być?
- Czy po przyjmowaniu antybiotyku Tetrarysal przez miesiąc jest możliwość złych wyników cukru? Wyszła nietolerancja glukozy a badania robiłam tydzień po kuracji antybiotykiem. Czy mógł on mieć jakiś wpływ na trzustkę?
- Od prawie dwóch miesięcy przyjmuję Tetralysal na trądzik. W przyszłym tygodniu skończą mi się przepisane przez lekarza te tabletki - i przy okazji powoli przychodzi czas na wizytę kontrolną. Oto moje pytanie: powinienem umówić się na wizytę od razu gdy zabraknie tabletek czy raczej lepiej poczekać…
- Mam 15 lat. Mój problem dotyczy problemów z nauką. W szkole podstawowej byłem jednym z lepszych uczniów w klasie i nauka nie sprawiała mi problemów. Większość wiedzy wynosiłem z lekcji i nie musiałem jakoś specjalnie dużo uczyć się w domu. Egzaminy napisałem bardzo dobrze. Od września tego…
- Oto moje wyniki badania anty tpo: <3 IU/ml A widełki laboratorium to 0-low a 5,61- high. Jak interpretować wynik?
- Niedawno mialam silny stres i od tego czasu zaczęły sie zawroty głowy praktycznie ciągle, mdlosci, wrażenie omdlenia, nogi bardzo słabe, nie wiem co sie dzieje z moim organizmem biorę trittico xr pół na wieczór, czy naprawdę nerwica tak może osłabić organizm? Ja panicznie sie boje zawrotów głowy.
- Mam niedowidzące jedno oko, czy mam szanse na noszenie soczewek?
- Mam 25 lat i od pewnego czasu mam problemy z osiągnięciem pełnej erekcji, bądź z jej utrzymaniem. Dodatkowo borykam się z przedwczesnym wytryskiem. Regularnie ćwiczę na siłowni i przyjmuję suplementy takie jak: kreatyna, aakg, białko, oprócz tego nie biorę żadnych innych suplementów ani lekarstw.…
- Niepokoi mnie jedna rzecz... od dwóch dni piecze mnie pieprzyk jaki mam z lewej strony pod biustem przy dotyku pieczenie jest wręcz bolesne pieprzyk nie wygląda niepokojąco jest bardzo malutki - dosłownie malenka kropeczka - skąd to pieczenie i ból przy dotyku ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.