Trudny przypadek - w zębie „szóstce” po leczeniu kanałowym (2011r), który został złamany na pół (201
1
odpowiedzi
Trudny przypadek - w zębie „szóstce” po leczeniu kanałowym (2011r), który został złamany na pół (2019r) zrobiła się szczelina, po zdjęciu RTG odkryto stan zapalny przy korzeniach oraz podejrzenie pęknięcia korzenia. Planuję założenie aparatu ortodontycznego - w jaki sposób najlepiej wyleczyć ząb i przygotować do leczenia ortodontycznego? Reendo + korona, usunięcie + implant…? A na początek jak sprawdzić czy pęknięcie faktycznie występuje i jest przeciwwskazaniem do reendo? Dziękuje za odpowiedzi.
Witam
najważniejsze pytanie czy rzeczywiście jest pęknięcie
Potem dopiero dalsze planowanie
Pozdrawiam Anita Małysa
najważniejsze pytanie czy rzeczywiście jest pęknięcie
Potem dopiero dalsze planowanie
Pozdrawiam Anita Małysa
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, Czy mogę stosować równocześnie suplement na libido firmy Health Labs z tabletkami antykoncepcyjnymi Belara? Skład suplementu poniżej (prosze o odpowiedź na zadane pytanie, nie mogę stosować wkładek domacicznych, a po każdych tabletkach antykoncepcyjnych spada mi libido. Wcześniej…
- Witam Witam jaką jest cena odbudowy zęba złamanego zęba?
- Witam czy na korzeniach od zębów można dorobić zęby oraz odbudować?
- Planuję odstawienie antykoncepcji hormonalnej i staranie o ciążę na przełomie maja i czerwca. Aktualnie zostały mi 3 tabletki ostatniego opakowania. W przeszłości miałam bardzo szerokie problemy z powodu odstawienia i ogólnie braku przyjmowania hormonów związane z łysieniem androgenowym i silnym…
- Witam czy można wiercic w zębie beż znieczulenia?
- Witam Czy jak się wierci w zębie u stomatolog bez znieczulenia czy wtedy boli ząb ?
- Witam. Mam 21 lat i od paru lat (w sumie od 16 roku życia) borykam się z grzybicą. Jest to na tyle dokuczliwe, że wraca zazwyczaj po 2 miesiącach po leczeniu flukonazolem oraz maściami. Czasem zdarza się tak, że nie pojawiają się upławy a same przecięcia w okolicy sromu i odbytu - zawsze ok.…
- Od kilku lat borykam się z sucha skóra na twarzy, głównie broda, jest ona koloru pomarańczowego i dosyć mocno sie łuszczy, raz mocniej raz słabiej, ale także sa to okolice nosa. Czasem w tych okolicach skóra swedzi, ale to wydaje mi się z powodu suchości. Bylam u kilku dermatologów, stosowałam…
- Witam Witam czy odbudową zęba jest bolesna??????
- Witam czy można u stomatologa wiercic w zębie beż znieczulenia jak ktoś nie wyraza zgody na znieczulenie ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.