Syndrom niespełnionych marzeń

3 odpowiedzi
Witam, od ponad 1.5 roku mam ogromne problemy ze skupianiem się oraz z motywacją do codziennych czynności. Od dziecka marzyłem o tym aby zostać wybitnym sportowcem. W wieku 9 lat trenowałem baseball, byłem dosyć dobrym graczem, jednak podczas jednych z zawodów mój łokieć zaczął odmawiać posłuszeństwa. Rehabilitacje na nic się nie zdawały, więc z tego oraz paru innych powodów postanowiłem opuścić zespół. Nie potrafiłem jednak żyć bez sportu. Po podstawówce postanowiłem pójść do gimnazjium sportowego trenować koszykówkę. Nie było to jednak dobrym rozwiązaniem, ponieważ był to okres w którym dowiedziałem się że moi rodzice biorą rozwód. Pojawiły się u mnie nerwobóle, bóle głowy, które skutecznie zatruwały mi życie. Pewnego dnia ból był tak silny (w skali 1-10 powiedziałem wtedy 8) do tego stopnia że wymiotowałem 8 razy. Pojechałem do szpitala, wtedy jeszcze nie wiedziałem z jakiego powodu to się działo. Miałem robione mnóstwo badań jednak nic nie ustalono, sam chodziłem po prywatnych lekarzach, miałem robione usg głowy i nic. W połowie roku wróciłem do starej szkoły i ból zniknął. Potem próbowałem swoich sporcie elektronicznym, grałem w gry komputerowe, nie widziałem jednak u siebie żadnego progresu, więc postanowiłem sprzedać komputer i zająć się czymś innym, jednak było tak samo. Cały czas nuży mnie fakt, że nie spełniłem swoich marzeń i planów. Nie potrafię logicznie sobie wytłumaczyć powodu z którego tyle rzeczy mi nie wyszło, oraz że będę musiał być zwykłą osobą.
Mysle ze warto pomyslec o terapii.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam
Poruszył pan całą gamę problemów, które złożyły się na pana aktualny stan emocjonalny. Nie ma możliwości aby omówić je w tej konwencji.Proponuję wizytę u psychologa, bądź poradę one line
Michael Jordan mówił "nie ma meczy wygranych i przegranych , jest natomiast zdobyte doświadczenie"
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.