#stomatolog #periodontolog W maju 2021 wypadła mi mleczna piątka (nigdy nie była zawiazki zęba st

#stomatolog #periodontolog W maju 2021 wypadła mi mleczna piątka (nigdy nie była zawiazki zęba stałego), wszystko było Ok, aż do czasu jak na dziaśle zrobią mi się mała ranka, ranka przekształciła się w większa i z tej ranki wystaje twarde coś(koloru biało/beżowego). Niestety nie stać mnie w tej chwili na wizytę prywatną, a w moim mieście wizyty na NFZ dopiero na czerwiec. Czy mam się martwić i mimo wszystko starać się dostać do lekarza ? Co to może być?

1 odpowiedź


Dzień dobry, czy jest Pan/Pani pewny/a, że nie było zawiązka zęba piątego? Twarda struktura w opisanym kolorze to może być wyrzynający się ząb piąty stały. Należy wykonać RVG w celu potwierdzenia. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.