Słaba erekcja podczas zbliżeń i szybki wystrysk.Jak temu zaradzić?

5 odpowiedzi
Witam,chciałem od Pani uzyskać odpowiedz ponieważ wydaję mi się że mam problemy z erekcją i przedwczesnym wytryskiem.Mam 27 lat i trzy razy uprawiałem seks podczas,którego miałem bardzo słabą erekcję i jej brak.Ten trzeci odbył się 1.5 roku pózniej.Za każdym razem była inna partnerka ale nigdy nie byłem z dziewczyną w związku.Także dla mnie młodego mężczyzny to strasznie rzadko.Może z tego to wynika że praktycznie nie uprawiam seksu z dziewczynami.Dodam też że erekcje nocne,poranne,podczas masturbacji i filmów pornograficznych są satysfakcjonujące tylko podczas tych zbliżeń są strasznie słabe może to ze stresu z nerwów.Powiem również że przestałem oglądać filmy pornograficzne może przez to je oglądam że nie uprawiam prawie wcale seksu i również postanowiłem ograniczyć masturbacje raz na dwa tyg może wystarczy.Kupiłem ostatnio tabletki Climax Control głownie na przedwczesny wytrysk ponieważ podczas zbliżeń i masturbacji dochodziłem szybko i tak jakby pomogło. Brałem tak jak zaleca producent dwie tabletki dziennie nie więcej.Czy zna Pani ten lek? Lecz wyczytałem że leki bez recepty jak i na receptę mogą wywołać ból podczas wytrysku i u mnie taki się pojawił o ile dobrze pamiętam przed braniem leku tego nie miałem i jak jeszcze zobaczyłem ze mam problemy z erekcją to odstawiłem ten Climax Control,ale przed braniem leku miałem już problemy z erekcją tylko ten mały ból się pojawił.Kupiłem go ze strony producenta nie jakąś podróbkę sam nie wiem czy to przez ten lek ćwiczę też mięśnie Kegla.Jeśli Pani wie to proszę powiedzieć czy będę mógł stosować ten lek.Jak czytałem opnie tego leku to wszystkie były dobre i nikt nie pisał że jakiś ból może się po nich pojawić.Proszę również odpisać jeśli Pani jest mi w stanie pomóc co z tą moją erekcją bo się martwię a jestem młody jeszcze.Z góry dziękuję.
Juz odpisałam .

Co do leków, to raczej rozmowa z lekarzem... , a problemy jak najbardziej mogą być wynikiem stresu, napięcia. Ważne są też relacje jakie miał Pan z partnerkami. czy to była głównie chęć " sprawdzenia się, rozładowania... czy też wyrażenia głębszego uczucia?". Jeśłi ma Pan chęć porozmawiać o tym, to dobrze byłoby znaleźć terapeutę , a najlepiej seksuologa. Pozdrawiam
Dzień dobry, na pewno problem zdenerwowania w relacji z dziewczynami, a nie z filmem ma wpływ na jakość erekcji, ale również na przedwczesny wytrysk - z uwagi na małą częstotliwość zbliżeń. Proponuję spróbować odstresować się przed zbliżeniem to też powinno pomóc. Nie odpowiem Panu natomiast na pytanie dotyczące leku ponieważ nie jestem lekarzem, a to pytanie bardziej do takiego specjalisty. Generalnie proponuję zasięgnąć jeszcze opinii seksuologa, który na pewno udzieli Panu bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Pozdrawiam
Istnieje możliwość, że rzadkie kontakty seksualne z kobietami wywołują na tyle duży stres, że pojawia się opisywany przez Pana problem. Często jest również tak, że po jednej takiej sytuacji, gdzie pojawiły się problemy z erekcją lub przedwczesny wytrysk, mężczyźni zaczynają się obawiać, że sytuacja się powtórzy przy kolejnej okazji. Stres przed powtórzeniem takiego doświadczenia faktycznie powoduje, że ono ma miejsce. To znaczy im bardziej nie chcemy żeby tak było, to większe prawdopodobieństwo, że tak będzie. To jak z mechanizmem, który w psychologii nazywa się myśleniem o " białym niedźwiedziu". Im bardziej nie chcemy o czymś myśleć, tym więcej o tym myślimy. Skoro problem występuje tylko w obecności innych, podłożem może być lęk przed oceną i wstyd, których próby uniknięcia wywołują występujące trudności. Są to jednak tylko wstępne hipotezy dotyczące podłoża psychologicznego Pana trudności. Problemy, które Pan opisuje mogą mieć różne przyczyny. Polecam wizytę u seksuologa, który wskaże Panu odpowiednie kroki do zakończenia tego typu problemu. Odradzam działania na własną rękę oraz eksperymentowanie z farmakologią.
Witam serdecznie.
Problemy z erekcją to obecnie bardzo częsty problem u wielu mężczyzn, niezależnie od wieku (podkreśla Pan swoją młodość, która w tych zaburzeniach nie jest warunkiem diagnostycznym). Należałoby raczej zapytać o styl Pana życia, tryb spędzania czasu wolnego, dbanie o kondycję fizyczną, czy zdrowie. Czy te 3 razy, to jedyne akty seksualne z kobietami, jakich do chwili obecnej Pan doświadczył? Czy posiada Pan satysfakcjonujące doświadczenia obcowania z kobietami? Być może konieczne byłoby nie skupienie się na osiągnięciu pełnej erekcji i satysfakcji seksualnej, ale na początek zadbanie o partnerkę i jej satysfakcję (nawet bez pełnego kontaktu).
Co pewne, częsta masturbacja, przy jednoczesnym osiąganiu podniecenia filmem lub czasopismem pornograficznym, utrudnia zwykle osiągnięcie pełnej satysfakcji w sposób "naturalny".
Co do leku - osobiście byłabym ostrożna jeśli chodzi o jego przyjmowanie. Proszę pamiętać, że jest to środek przeznaczony dla mężczyzn aktywnych seksualnie, a nie uprawiających masturbację.
Myślę, że konieczne byłoby zwrócenie się po poradę do psychologa lub seksuologa.
Pozdrawiam.