rzs-prawda -mit
czy biorezonans ma takie samo działanie jak prześwietlenie,bo w tym roku byłam 4 razy prześwietlana.Pod koniec września jadę do sanatorium .Pozdrawiam
3 odpowiedzi
Witam Jeśli chodzi o "biorezonans" to wedle mojej wiedzy jest to pseudonaukowa metoda służąca jedynie naciąganiu pacjentów na koszty. Nie ma ona nic wspólnego z medycyną opartą na faktach i radziłbym trzymać się od takich gabinetów z daleka.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nie sadze aby biorezonans byl badnaiem diagnostycznym. Ale tak czy inaczej tam uzwany jest prad albo pole mgnetyczne a nie promienie rtg
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

