Reumatoidalne Zapalenie Stawów

1 odpowiedzi
Witam Pani Anno, Potrezbuje diety cud ???? mam reumatoidalne zapalenie stawow od ponad dwoch lat przyjmuje sterydy i jako takich cwiczen nie moge wykonywac poniewaz mam bardzo bolące i opuchniete stawy, niestety moja waga wzrosla ponad 20kg chcialabym chociaz wrocic do wagi z przed choroby. Chcialam zapytac czy to ma jakis sens przy sterydach? potrzebuje diety pod moja chorobe. Prosze mi powiedziec co bede potrzebowac na wizyte z Pania jakies konkretne wyniki aktualnych wynikow badan? Jesli mozliwosc wykonania u Pani w gabinecie testow zywieniowych aby sprawdzic czy jestem na cos uczulona? prosze mi powiedziec jaki bedzie koszt pierwszej wizyty z dieta oraz testami? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz.
Dzień dobry
Niestety nie ma diety cud, ale przy pani schorzeniu oczywiście jest możliwość opracowania diety i zaleceń , które umożliwia Pani powrót do poprzedniej masy ciała. Zapraszam Panią na pierwsza wizytę , wtedy ustalimy wymagane badania , a testów na nietolerancje pokarmowe nie wykonuje w gabinecie, ale polecę Pani laboratoria które wykonuja rzetelne badania. Koszt wizyty i diety , tak jak w cenniku

Pozdrawiam
A.Wojciechowska