Pytanie o kontakt

7 odpowiedzi
Witam, jak można się z Panią skontaktować. Nie udaje mi się przez mail lub telefonicznie. Pozdrawiam
Dobry wieczór, Numer telefonu znajduje się na moje stronie internetowej. W trakcie zajęcia nie odbieram telefonu, najlepiej nagrać się na pocztę głosową, wtedy będę mogła oddzwonić. Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek

Skontaktować się można mailowo lub telefonicznie. Niemożliwe, żeby był z tym problem, bo telefon trzymam stale przy sobie. Można też wysłać list na adres gabinetu na Górnej:) W tym miejscu nie wolno mi podawać danych kontaktowych do siebie (taka jest polityka serwisu znanylekarz), jednak proszę jeszcze raz wejść na mój profil, a następnie przeczytać opis mnie. Tam znajduje się adres mojej strony internetowej, na której znajdzie Pani/Pan numer telefonu i adres mailowy. Proszę spróbować jeszcze raz, na pewno się uda. Czekam na kontakt.
E-maile odbieram codziennie. Telefony tez. Prosze spróbowac przez kalendarz na stronie znany lekarz. Mam też swoja strone.
W certyfikatach na znanym lekarzu sa na ulotkach podane dane teleadeesowe
Pozdrawiam
witam, mój mail agata.krysztofiak@o2.pl
www"kropka"neurologopeda"kropka"waw"kropka"pl
pod tym adresem znajdują się dane kontaktowe, których tutaj niestety nie mogę zamieścić.

Zapraszam
Witam,maile odbieram i smsy Pozdrawiam