Proszę o interpretację opisu rezonansu stawu kolanowego. Czy konieczna jest operacja? Dodam tylko, ż

4 odpowiedzi
Proszę o interpretację opisu rezonansu stawu kolanowego. Czy konieczna jest operacja? Dodam tylko, że jestem trenerem tenisa ziemnego, lubię aktywność fizyczna, a póki co ledwo co chodzę.
Nie widzę opisu Pana rezonansu.

Ja również nie widzę opisy MRI
Dzień dobry , nie załączył Pan opisu rezonansu. Mała dygresja : proponuję najpierw zbadanie Pana (ocena kolana, ale również całego ciała - postawy, innych stawów, przykurczy itp) i dopiero wtedy skonfrontowanie z wynikiem MRI.
Nie widze opisu
Sam trenoesłem tenisa ziemnego 10 lat
Zapraszam na wizyte z opisem abym mogl Pana dokladnie zbadać