Prośba o ułożenie diety

8 odpowiedzi
Witam interesuje mnie ułożenie diety 1000 kal,1500 kal i 2000 kal składającej sie każda z 5 posiłków dziennie na okres 15 dni każda.Jaki byłby koszt. Pozdrawim.Anna Furmańczyk
Witam serdecznie,
każda dieta kosztowałaby 160 zł.
Proszę o kontakt wówczas ustalimy szczegóły.
Pozdrawiam
Natalia Makowska

Jadłospis na 14 dni kosztuje 100zł
Witam,
Zapraszam do kontaktu, w celu omówienia szczegółów (slimfactory.pl).
Serdecznie pozdrawiam,
MBellwon
witam , proszę o emaila - aleksandragintowtdobrodziej @gmail.com
Dzień dobry,
bardzo proszę o kierowanie pytań na maila Kliniki Dobrego Dietetyka

Dziękuję i pozdrawiam
Agnieszka Stachura-Kapusta
Witam. Dieta rozpisana na każdy dzień, z przepisami, przegryzkami to koszt 190 zł.
Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Maławska
Witam serdecznie,

Dokładny cennik usług znajduje się na mojej stronie: odzywiajsiezdrowo.pl w zakładce "oferta".

Pozdrawiam
Szanowna Pani,
Koszt ułożenia każdej z tych diet to 200 zł.

Z poważaniem,
Sławomir Kula