problemy ze wzwodem

4 odpowiedzi
Od pewnego czasu moj maz zaczyna szybko osiagac podniecenie, jednak po rozpoczeciu stosunku to podniecenie opada i stosunek staje sie niemozliwy. To samo dotyczy "normalnego" seksu, podczas ktorego maz nie jest w stanie osiagnac wytrysku, a moze go osiagnac tylko podczas seksu oralnego. Czy moze miec na to wplyw zapalenie prostaty?
Problemy z prostatą potrafią wpływać na zaburzenia erekcji, warto aby Pani mąż udał się na wizytę do urologa, aby rozpoznać co się dzieje z prostatą.

Dzień dobry, tak, zapalenie prostaty może mieć wpływ na jakość erekcji. Najlepiej omówić sytuację z lekarzem urologiem, seksuologiem, konkretnie pod kątem wpływu choroby na funkcjonowanie seksualne. Pozdrawiam serdecznie. Ewa Krawczyńska
Dzień dobry,
Stan zapalny gruczołu krokowego może wpływać na zmniejszenie zainteresowanie życiem seksualnym lub na osiągnięcie czy utrzymanie erekcji tak długo, jak to jest potrzebne dla satysfakcjonującego stosunku. Proszę skonsultować się z urologiem. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
z Pani krótkiego opisu wynika, że zaburzenia wzwodu są "od pewnego czasu" i mąż dodatkowo przechodził zapalenie prostaty. W takim wypadku konieczna jest wizyta u urologa i wykonanie badań tj.: morfologia krwi, poziom cukru, testosteron, prolaktyna i TSH. Jeśli któryś z czynników będzie nieprawidłowy w pierwszej fazie mąż musi podjąć leczenie farmakologiczne. Dopiero po wykluczeniu czynników fizjologicznych konieczna będzie wizyta u psychologa seksuologa lub psychiatry seskuologa.