problem ze sobą i ludzmi

8 odpowiedzi
Mam problemy w nawiązaniu dobrych relacji znajomości, czyli ,trudności w nawiązywanie z ludźmi kontaktów,,zwłaszcza przez portale społecznościowe i porostu zdobycia zaufania,numeru spotkania propozycji poznania znalezienie swojej drugiej polowki.
Resztę ewentualnie przy spotkaniu, jak się umówimy .Jakieś testy,diagnoza itp.
Witam. Z maila rozumiem, że celem spotkania z psychologiem byłaby praca nad poprawą umiejętności budowania życzliwych i pełnych zaufania relacji z innymi ludźmi. Myślę, że na początku istotne jest zrozumienie z czego wynikają opisywane trudności, jaka jest ich przyczyna.
Temu służą spotkania konsultacyjne. Podczas pierwszych spotkań jest czas na przeprowadzenie rzetelnego wywiadu i diagnozę problemu. Testy psychologiczne niekoniecznie są potrzebne.
Dopiero po konsultacji psycholog - psychoterapeuta może podać informację, czy jest w stanie pomóc danej osobie w rozwiązaniu jej trudności. Jeżeli tak, prawdopodobnie zaproponuje terapię.
Małgorzata Danielewicz

Witam, ma Pani/Pan rację, że opisane przez Pana/Panią trudności najlepiej omówić w bezpośrednim kontakcie z terapeutą; jednak wymaga to dłuższej rozmowy, bądź/i częstszych z nim spotkań.

Jeśli jest Pan/Pani z Kielc, zapraszam do mnie do gabinetu. Jeśli jest Pan/Pani z innej niż Kielce miejscowości, ew. zapraszam do konsultacji online.

Pozdrawiam
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Myśle, że psycholog czy psychoterapeuta pomoże w zrozumieniu przyczyny owych trudności i zaleci odpowiedni rodzaj pomocy/terapii.
Witam, problemy w relacjach maja różne podłoże, pierwszą sesję zawsze zaczynamy od diagnozy problemu- rozmowy, nie testów. Pozdrawiam serdecznie.
Proponuje wizytę zacząć od spotkania z psychologiem w miejscu zamieszkania, który ew. pokieruje dalej.
Witam, warto sie zastanowić sie jakie jest tego podłoże oraz jak wygladaja inne relacje w życiu , na czym konkretnie polegają trudności do tego niezbędna jest wieksza ilość informacji. Pozdrawiamserdecznie M.T.S
Dziękuję za wiadomość. Specjalizuję się w relacjach międzyludzkich. Abym mogła pomóc musiałabym poznać więcej szczegółów. Mogę zaproponować bezpłatną konsultację telefoniczną podczas ktorej ustalimy wspólnie co jest sednem problemu i możliwe kierunki pracy/rozwoju. Używam wlasnego kwestionariusza przy diagnozie relacji ze sobą i innymi oraz przede wszystkim rozmowa. W razie zainteresowania proszę o kontakt na maila kontakt@ewelinabrzostowska.com. pozdrawiam
Dzień dobry. Serdecznie zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam