Poszukuję lekarza onkologa który jest stwierdzi czy nowotwór kości (mięsak złośliwy) z przerzutami n

5 odpowiedzi
Poszukuję lekarza onkologa który jest stwierdzi czy nowotwór kości (mięsak złośliwy) z przerzutami na płuca można leczyć metoda protonowa w Krakowie. Każdy lekarz odsyła mojego kuzyna z kwitkiem a my nie mamy już czasu. błagam o pomoc!!!
Witam, obecnie w ramach terapii protonowej można leczyć za darmo chorych wyłącznie z określonymi wskazaniami, do których NIE należy mięsak w stadium rozsiewu do płuc. Jedyni lekarze w Krakowie którzy mogą zakwalifikować do terapii protonowej pracują w Centrum Onkologii na Grancarskiej lub w Instytucie Pediatrii w Prokocimiu (tylko te ośrodki mają umowę z centrum cyklotoronowym). Ośrodkiem w Polsce który specjalizuje się w leczeniu mięsaków jest Centrum Onkologii w Warszawie (prof Rutkowski) i to tam należałoby się skonsultować. Pozdrawiam!

Witam, proszę szukać w Krakowie. Pozdrawiam
Sugeruję eksperta prof. Piotra Rutkowskiego.
Chyba najlepiej skonsultować się w ośrodku w Krakowie, który wykonuje napromienianie. To lekarz z tego właśnie ośrodka musi zakwalifikować do leczenia.
Z poważaniem,
dr n. med. Michał Lewandowicz
Witam,
proponuję konsultację u doktora Krzysztofa Małeckiego.
Pozdrawiam,
Marcin Migaczewski