Pomoc dla autystycznego syna.

11 odpowiedzi
Witam Pana ! Mam zamiar osiedlic sie w Bielsku-Bialej.Miezkam obecnie z autystycznym 20 letnim synem w Anglii (sam Go wychowuje).Wiele w zyciu pzreszlismy porazek.N apomoc rodziny nie moge liczyc.Jestesmy po wielu przeprowadzkach po swiecie..od RPA,po Francje itd.Syn bardzo zdolny jezykowo (zna 4 jezykii )ale ma problemy spoleczne,wszystkim wierzy i ufa,przez co nie jeden raz byl w Anglii aresztowany..przeszlismy tu i nie tylko tu traumy..Szukam wsparcia i odpowiedniego pokierowania,pomocy dla syna.Jestem bardzo zmeczona,choc wciaz wydobywam z siebie mase energii by wyciagac syna z roznych tarapatow,W Polsce mieszkalismy 7,5 roku,gdzie nie dostal zadnej konkretnej pomocy.Pragne osiasc w Bielsku-Bialej (mamy tam zdobrych znajomych)..szukam teraz lekarza dla syna.Czy bylaby mozliwosc porozmawiania chociaz chwilke przez telefon?Skontaktowalam sie telefonicznie z jednym ze stowarzyszen dla doroslych aspergerowcow i autystykow,mam kontakt z Pania,ktora jest prezesem tego stowarzyszenia.Jestem swiadoma,ze samo stowarzyszenie synowi nie pomoze,choc ciesze sie ,ze mam kontakt.Potrzebuje fachowej terapii dla syna.Jesli jest mozliwosc rozmowy telefonicznej,to bede wdzieczna za kazde pokierowanie i podpowiedz.
Oczywiście jest możliwość rozmowy telefonicznej. Proszę wejść na moja stronę. tam jest podany ne telefonu. Jeżeli jest pani w Polsce to zapraszam.

Szanowna Pani. Ponieważ jestem z Częstochowy i tu prowadzę działalność bardzo trudno będzie mi pokierować Panią do odpowiedniego specjalisty z Bielska-Białej. Nie znam tego terenu i osób, które mogłyby Pani pomóc. Oczywiście może Pani zadzwonić natomiast najprawdopodobniej w takim układzie mało pomogę. Stowarzyszenie o którym Pani wspomniała teoretycznie powinno dysponować listą terapeutów zajmujących się osobami z problemami wynikającymi z autyzmu. Pozdrawiam, Mariusz Kowal
Dzień dobry,
prosze bezposrednio o kontakt e-mailowy: aleksandra.nalborczyk@gmail.com. Pozdrawiam
Szanowna Pani, ja oczywiście służę radą, ale niestety chyba nie będę mogła polecić Pani nikogo z okolicach Bielska Białej. Być może najlepszym rozwiązaniem byłoby poszukać kogoś właśnie w Stowarzyszeniu z którym ma Pani kontakt. Osoby pracujące na tym terenie polecą Pani na pewno kogoś godnego zaufania. Pozdrawiam, Maria Kmiecik-Matrejek
Witam serdecznie, niestety nie potrafię Pani pomóc, ponieważ pracuję w Krakowie i nie znam terapeutów i lekarzy w Bielsku-Białej. Pozdrawiam, Gabriela Dykas
Domyślam się, że to nie było pytanie do mnie.
Powodzenia życzę i pozdrawiam.
Dzień dobry,
bardzo prosze o kontakt telefoniczny. Ja swój gabinet mam we Wrocławiu.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego przez portal ZnanyLekarz. Rejestracja połączy Państwa ze mną. Podrawiam
Witam. Ja przyjmuję we Wrocławiu nie będę więc w stanie Państwu pomóc. Poza tym jestem kobietą:) pozdrrawiam
Witam,jako logopeda zajmuję się tylko strategią rozwoju mowy.Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry. Przepraszam ale nie pomogę gdyż jestemz Dolnego Śląska. Pozdrawiam i życzę wytrwałości