Podczas przebiegania przez ulice wszedł niesamowicie duży ból dolnej części pleców Po tygodniu bólu
Podczas przebiegania przez ulice wszedł niesamowicie duży ból dolnej części pleców Po tygodniu bólu praktycznie nie było Ponownie podobna sytuacja tym razem z bólem takim następnego dnia ze chodzic się nie szło. Teraz ból jest i co chwile wraca Co to może być? Pomocy.
3 odpowiedzi
Jednoznacznej diagnozy przez internet nie da się postawić. Proszę udać się do fizjoterapeuty - stwierdzi co dolega i zapewne od razu pomoże w bólu. Pozdrawiam!
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



