PLEXR Efekty

11 odpowiedzi
Dzień Dobry, jestem 3 tygodnie po zabiegu PLEXR na górne powieki i nie ma absolutnie rzadnego efektu!!! Powieki są tak samo opadnięte jak były. Czy to jeszcze za wcześnie, myślałam że efekt jest natychmiastowy. Czy ktoś z Państwa spotkał się z takim przypadkiem?
Anna
Należy skontaktować się z osobą wykonującą zabieg.

Efekt ostateczny po PLEXR pojawia się po około 4-6 tygodniach niemniej jednak żaden zabieg mało inwazyjny nie zastąpi klasycznej blepharoplastyki z korektą mięśnia okrężnego oka. Więc jeśli problemem jest znaczny nadmiar skóry czy wiotkie poduszeczki tluszczowe lepszym rozwiązaniem wydaje się być klasyczna chirurgia plastyczna .
Witam!
Takie objawy mogą wystąpić zaraz po zabiegu ze względu na możliwość wystąpienia lekkiego obrzęku powiek na skutek naruszenia tkanki limfatycznej.
Jeśli minęły trzy tygodnie i nie widzi Pani różnicy, proszę udać się do autora zabiegu. Zapewne istnieje dokumentacja fotograficzna zrobiona przed zabiegiem i można skonfrontować jej obraz z kształtem powiek po zabiegu.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Dzień dobry,
zabieg PLEXR nie jest równoważny z wykonaniem blefaroplastyki. W niektórych przypadkach jego efekty nie będą spektakularne. Ostateczny efekt powinien pojawić się do kilku tygodni. W razie wątpliwości po tym okresie, proponuję skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. W każdym momencie zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie

lek. Piotr Drozdowski
specjalista chirurgii plastycznej
FEBOPRAS
Istotna jest wizyta kontrolna u osoby, która wykonywała zabieg oraz ocena zdjęć przed i po.
Zdarza się,że jeden zabieg nie wystarcza .
Trzeba jeszcze poczekać na przebudowę tkanek pod warunkiem ,że zabieg był prawidłowo wykonany efekt jest po
Szanowna Pani Anno,
Zazwyczaj 70% efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu.
pozdrawiam serdecznie
Witam, proszę zobaczyć jaki efekt osiągnąłem na szyi, wszyscy mówią , że pacjentka miała lift chirurgiczny. W Pani przypadku efekt powinien być widoczny już w trakcie zabiegu. Zabieg jest dosyć nieprzyjemny ale gdy w trakcie pokazuję pacjentkom efekt to są w stanie wszystko znieść, poza tym stosuję specjalne znieczulenie dostępne tylko w wybranych gabinetach.. Reasumując ktoś Pani zrobił źle zabieg. Pozdrawiam i zapraszam Forever Young na bezpłatną konsultację.
Witam! A co na to lekarz ,który obiecał,że " się uniosą" po jednym zabiegu? ;))). Nie wspomniał,że PLEXR to nie blefaroplastyka? No chyba,że zabieg robiła kosmetyczka , bo te się ostatnio rwą do każdego zabiegu...
Proszę udać się do osoby wykonującej zabieg na wizytę kontrolną .Trudno mi ocenić Pani przypadek .
Witam serdecznie. Efekt zabiegu widać w od razu, niestety wynika od z bezpośredniego urazu tkanki i jej obrzęku. Cofa się od przez kilka kolejnych dni. Jeśli dokonano prawidłowej kwalifikacji przedzabiegowej, powieka unosi się po 3 zabiegach czyli po około 4-6 miesiącach o maksymalnie 3-4 mm. Jest do wystarczający i zazwyczaj zadowalający efekt dla większości powiek o niewielkim stopniu opadania. Czyli możliwości braku efektu to zbyt słabe parametry zabiegu, zbyt krótki czas od zabiegu, za mała ilość powtórzeń, złą kwalifikacja do zabiegu lub ostatecznie zbyt wygórowane oczekiwanie, niemożliwe do osiągnięcia tą metodą. Pozdrawiam serdecznie. Medycyna Estetyczna Dr Damian.