Płatność ratalna

17 odpowiedzi
Witam. Interesuje mnie jak wygląda u Państwa sprawa z płatnościami ratalnymi, gdyż mam sporo do zrobienia i wiąże się to z dużym kosztem. Jaki także warunki należy spełniać. Dziękuję
Witam, jeżeli jest dużo do zrobienia, to leczenie będzie wymagało rozłożenia w dłuższym okresie czasu, a tym samym płatności będą się odbywały w dłuższym czasie.
Pozdrawiam

Dzień dobry.
Mamy podpisaną umowę z firmą Medi Raty (szczegóły pacjent uzgadnia z nimi ). Korzystamy z takiej współpracy jeżeli pacjent chce mieć całe leczenie rozłożone na kilka miesięcy a jest to np praca protyetyczna, którą możemy wykonać na 2 wizytach - np licówki porcelanowe. Jeżeli natomiast wykonujemy pracę protetyczną, która z założenia zajmie nam 4-10 tyg (konieczne leczenie zmian okołowierzchołkowych, poprawianie leczeń kanałowych) to i tak płatność jest rozłożona na kilka- kilkanaście wizyt. Zawsze wszystko ustalamy z pacjentem na wizycie , dokładnie informujemy o płatnościach na poszczególnych wizytach.
Z poważaniem
Małgorzata Zając
Zapraszam na konsultację i wycenę planu leczenia . Stosujemy raty umowne lub korzystne MEDIRATY
Pozdrawiam
Anita Suska
Witam, w kwestiach finansowych proszę o kontakt z rejestracją.
Dzień dobry, mogę sporządzić kosztorys leczenia i na jego podstawie, weżmie Pani kredyt w firmie, która się tym zajmuje. Pozdrawiam dr Kręcisz
Procedura jest uproszczona ,wyliczamy wartość całego leczenia ,zgłaszamy do firmy finansującej ten fakt oni sie z państwem kontaktują nam przelewają pieniądze i zaczynamy sprawę od a-z ,poziom finansowania jest od 200zl-80000zl
Pozdrawiamy
Witam nie honorujemy transakcji ratalnej tylko płatność gotówka lub karta. Zapraszamy
Dzień dobry. Proponujemy skorzystać z oferty kredytowej Mediraty.
Witam!!! Wszystko możliwe .Zapraszamy na konsultacje
Witam. Uzgadniamy indywidualnie z pacjentem plan leczenia oraz koszta z tym związane. Nie ma sztywnych zasad. Wszystko zależy od ogólnego planu leczenia. Pozdrawiam.
Witam, odpowiadam za leczenie i kwestie medyczne. W sprawach finansowania proszę o kontakt z gabinetem
Witam!
Posiadamy kontakt z MediRaty. Pacjent sam kontaktuje się z firmą ratalna po wykonaniu kosztorysu leczenia.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Dobry wieczor . Przepraszam za opoznienie w odpowiedzi. Poki co w tym roku nie mamy systemu platnosci ratalnych . Dopiero w przyszlym roku .
Pozdrawiam serdecznie
Dzień Dobry. Jest możliwość płatności systemem ratalnym. Więcej informacji po kontakcie telefonicznym.

Pozdrawiam z Katowic
Witam. Wydaje mi się ,że leczenie we Wrocławiu będzie dla wyjątkowo kłopotliwe.
Witam!
Płatność w ratach można u nas zrealizować za pomocą firmy MediRaty. W gabinecie wykonujemy kosztorys i po akceptacji przekazujemy numer telefonu pacjenta firmie MediRaty. Firma kontaktuje sie w celu dogrania szczegółów. Uzgodniona kwota przelewana jest na konto gabinetu a pacjent spłaca uzgodnione raty.
Pozdrawiam
Grzegorz Szumilas
Płatność na raty w naszym gabinecie odbywa się za pośrednictwem firmy MediRaty, Praktycznie całość formalności ustala się z przedstawicielem tej firmy.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam. Anna Sołtysik